Guangzhou Tianhe District Qianjin Decheng Construction Machinery Parts Business Department

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Guangzhou Tianhe District Qianjin Decheng Construction Machinery Parts Business Department şirket Profili
  • Çin Guangzhou Tianhe District Qianjin Decheng Construction Machinery Parts Business Department şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Dünya çapında
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 2000000-3000000
Yıl kurulan: 2013
İhracat p.c: 50% - 60%
Giriş

Güç aktarma organları, komple motor seti. Motor parçaları: silindir kapağı, silindir bloğu, silindir gömleği, piston seti, yağ pompası, su pompası, yakıt enjeksiyon pompası, yakıt enjektörü tertibatı, krank mili burcu, biyel burcu, eksantrik yatak burcu, eksantrik mil tertibatı, valf, oturma halkası, valf kilit Plakaları, valf kapakları, krank mili ön ve arka yağ keçesi tutma halkaları, vb. Hidrolik pompa grubu, yürüyüş motoru, kule dönüş motoru, dişli kutusu, piston pabucu. Silindir, valf plakası ve eklemler.

 

 

Çin Guangzhou Tianhe District Qianjin Decheng Construction Machinery Parts Business Department şirket Profili 0Çin Guangzhou Tianhe District Qianjin Decheng Construction Machinery Parts Business Department şirket Profili 1Çin Guangzhou Tianhe District Qianjin Decheng Construction Machinery Parts Business Department şirket Profili 2Çin Guangzhou Tianhe District Qianjin Decheng Construction Machinery Parts Business Department şirket Profili 3Çin Guangzhou Tianhe District Qianjin Decheng Construction Machinery Parts Business Department şirket Profili 4

Geçmiş

Japonya Fujishan markası motor parçalarını çekirdek olarak alır ve Guangzhou Decheng İnşaat makine parçaları Co., Ltd.'yi Çin'deki tek genel ajan olarak yetkilendirir. Motor parçalarının toptan satışı ve satışı konusunda uzmanlaşmış, bu orijinal motor parçalarını doğrudan yurtdışından ithal ediyoruz. Japon Fushishan marka üreticileri, Çin'in pazar sonrası işini tamamen geliştirmek için. Böylece yerli inşaat makineleri endüstrisi kullanıcıları, bakım tesisleri ve acenteleri, terminal toptan satış fiyatlarının ve yüksek kaliteli orijinal motor parçalarının tadını çıkarabilirler. Şirket, binlerce metrekarelik fabrika kurmuştur. Guangzhou'daki depo, şirketin profesyonel servis ekibi aracılığıyla toptan satış için satın alma, istifleme, paketleme ve doğrudan pazara dağıtmaktan sorumlu olacak. orijinal parçaların, değerli ilk elden kaynağın kalite güvencesinden gerçekten keyif almanız ve o Çin'deki en profesyonel motor parçaları tedarikçisi olmak.

Hizmet

Çin Guangzhou Tianhe District Qianjin Decheng Construction Machinery Parts Business Department şirket Profili 0

 

 

Çin Guangzhou Tianhe District Qianjin Decheng Construction Machinery Parts Business Department şirket Profili 1

 

 

 

 

Ekibimiz

Marka vizyonu
misyon: marka gücü ve yaratıcı
değerler: sorumluluk, samimiyet, saygı, takım çalışması, coşku, öğrenme
Pratik bakış açısı: öncü ve yenilikçi, sonsuz